Hakkımızda

Hakkımızda

Tor Tattoo Studio

Ateş Tor  20 yılın üzerindeki tecrübesi ile Türkiye’nin en iyi dövme stüdyolarından olan Tor Tattoo ‘nun kurucusudur. Türkiye’de sterilizasyon, stüdyo standartı ve yasal prosedürde dövmeciliğin meslek haline gelmesinde büyük rol oynamıştır. Derneğin kurucularındandır.
Bu bağlamda Tor Tattoo ‘da sizlere tek kullanımlık malzemelerle hizmet verilir ve ekip olarak çalışılır. Makine ve ekipmanlarımız, boya ve sterilizasyon malzemelerimiz dünya genelinde yüksek kalite standartlarındadır. Ekibimizde her biri kendi tarzında uzmanlaşmış dövme sanatçısı arkadaşlarımız, istediğiniz tarza göre hizmet verir. Geçmişten bugüne gerek bünyemizde asistan olarak başlayıp iyi bir dövme sanatçısı olarak piyasaya kazandırdığımız, gerek ise profesyonel, konuya hakim iyi sanatçılar ile çalışmış olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. 
Tor Tattoo dövme sanatçılarımız ustalık belgelerine sahiptir ve hijyen konusunda bilinçlidirler.
Dövme bizim için herkesin kendine özel olması gereken, kişinin kendini en kolay ifade etme yoludur. Bizim için son derece değerli olan vücudunuza  daha önce yapılmış dövmeleri uygulamak değil, hayatınızın senaryosunu teninize yansıtmak kendi tasarımlarımızla dövmeye sanat katmak öncelikli prensibimizdir. Sloganımız yaşam ile sanat arasındaki ince çizgidir. Tor Tattoo’da dövme yaptırdığınızda hikayenizi anlatmak için yorulmazsınız. Dövmeniz anlatır…

# tortattoo

Call Now Button
× WhatsApp Canlı Destek Hattı